Studniówka

Studniówka to pierwsza uroczysta, dorosła zabawa, jakże odmienna od cotygodniowych dyskotek. Już na kilka miesięcy przed magiczną datą 10.01.2013 jej uczestnicy przygotowywali się sumiennie ćwicząc taniec Polonez.
Słowa „ zabawa”, „moja fryzura”, „elegancki garnitur”, „ nasi nauczyciele” przemykały w głowach najstarszych uczniów wymieszane z niepewnością, podekscytowaniem i ciekawością.
Ceremonię rozpoczęto od przemowy pani dyrektor SOSW nr 2 pani mgr Magdaleny Wrzesińskiej, dalej miłe słowa skierował do zebranych dyrektor ZSZ nr 14 i SSPdP mgr inż. Krzysztof Ortarzewski oraz Kierownik Warsztatów Szkolnych mgr Dorota Frątczak. Następnie pięknie zatańczony Polonez zakończył uroczysty początek niecodziennej zabawy.
Radość, pyszne jedzenie, eleganckie stroje, wirujące w takt muzyki sukienki, kolorowe, jaskrawe światła, wibrująca w uszach muzyka, śmiech i wspólna zabawa z nauczycielami pozostaną w myślach uczestników Studniówki na zawsze.
Spoglądając na zamieszczone zdjęcia nadarza się okazja by podejrzeć jak fantastyczna była to zabawa.

Galeria: http://sosw2.gniezno.pl/studni%C3%B3wka-2013