Kronika Gimnazjum nr 14

Studniówka

Studniówka to pierwsza uroczysta, dorosła zabawa, jakże odmienna od cotygodniowych dyskotek. Już na kilka miesięcy przed magiczną datą 10.01.2013 jej uczestnicy przygotowywali się sumiennie ćwicząc taniec Polonez.
Słowa „ zabawa”, „moja fryzura”, „elegancki garnitur”, „ nasi nauczyciele” przemykały w głowach najstarszych uczniów wymieszane z niepewnością, podekscytowaniem i ciekawością.
Ceremonię rozpoczęto od przemowy pani dyrektor SOSW nr 2 pani mgr Magdaleny Wrzesińskiej, dalej miłe słowa skierował do zebranych dyrektor ZSZ nr 14 i SSPdP mgr inż. Krzysztof Ortarzewski oraz Kierownik Warsztatów Szkolnych mgr Dorota Frątczak. Następnie pięknie zatańczony Polonez zakończył uroczysty początek niecodziennej zabawy.
Radość, pyszne jedzenie, eleganckie stroje, wirujące w takt muzyki sukienki, kolorowe, jaskrawe światła, wibrująca w uszach muzyka, śmiech i wspólna zabawa z nauczycielami pozostaną w myślach uczestników Studniówki na zawsze.
Spoglądając na zamieszczone zdjęcia nadarza się okazja by podejrzeć jak fantastyczna była to zabawa.

Galeria: http://sosw2.gniezno.pl/studni%C3%B3wka-2013